Tūrinės raidės

Tūrinės raidės – puikiai matoma ir gerai atpažįstama reklamos priemonė, apie kurios išskirtinumą ir privalumus kalbėti, ko gero, nė nėra reikalo. Ši išorinė reklama yra informatyvi ir atkreipianti dėmesį, todėl pasirinkus tūrines raides niekada neprašausite pro šalį. Be to, visada galite rinktis geriausiai Jūsų poreikius bei galimybes atitinkantį variantą.

Tūrinių raidžių gamyba internetu

Tūrinių raidžių gamybos terminas

Tūrinių raidžių gamybos terminai gali svyruoti nuo 5 iki 15 darbo dienų. Priklausomai nuo reklamos dydžio, medžiagiškumo.

Tūrinių raidžių gamybos kaina

Tūrinių raidžių gamybos kaina  individualiai skaičiuojama. Priklauso nuo dydžio, medžiagiškumo. Taip pat, jos gali būti nešviečiančios ir šviečiančios. Apšvietimo būdai yra skirtingi. 

Tūrinių raidžių pasirinkimas

Tūrinės raidės priskiriamos išorinės reklamos kategorijai, jos gali būti montuojamos tiek lauke, tiek ir pastato viduje. Kokybiški ir tinkamai parinkti gaminiai paprastai tampa ne tik reklama, tačiau atlieka ir dekoravimo funkciją, tad be to, kad atkreipia dėmesį, klientai dar ir gerai įsidėmi įmonės ar prekinio ženklo pavadinimą, o tai, be abejonės, prisideda prie verslo vystymo ir sėkmės.

Tūrines raides galima rinktis ne tik pagal tai, kur montuoti jos yra skirtos (lauke ar patalpoje), bet ir pagal savybes – raidės bus šviečiančios ar ne. Tam tikrais atvejais nešviečianti tūrinė reklama gali būti tikrai tinkamas pasirinkimas, tačiau akivaizdu, kad šviečiančio raidės visada yra geriau matomos ir labiau patraukia praeivių dėmesį (visai nesvarbu kur reklama yra montuojama, net ir patalpose, o ypač tokiose, kur dominuoja tūrinė reklama, pavyzdžiui, didesniuose prekybos centruose, tūrinių raidžių apšvietimas yra kone būtinybė).

Dažnai pasirinkus tūrines raides drauge apgalvojami ir kiti išorinės reklamos gamybos variantai, kurie padeda būti matomiems tiek dienos metu, tiek ir sutemus.

Tūrinių raidžių apšvietimo galimybės

Gali pasirodyti, kad šviečiančių tūrinių raidžių pasirinkimas – tai tik dar didesnės jų eksploatacijos išlaidos, tačiau iš tiesų yra kiek kitaip. Tūrinių raidžių apšvietimo sistemos – tai modernios, labai taupios LED šviesos sistemos, kurios suteikia galimybę pasiekti maksimalų rezultatą minimaliomis sąnaudomis. LED apšvietimas yra ne tik labai taupus, tačiau ir pasiskirsto itin tolygiai, taigi vienodai apšviečiamas visas tūrinių raidžių plotas. Be to, šis apšvietimo sprendimas yra ir itin ilgaamžis.Tūrinės raidės internetu užsakymas

Tūrinių raidžių gamyba

Tūrinės raidės gaminamos pagal kliento poreikius ir galimybes, taip pat atsižvelgiant į vietos, kurioje bus montuojamos, specifiką. Ši reklamos priemonė gali būti frezuojama, klijuojama iš organinio stiklo, plastiko ar kitų žaliavų. Tūrinės raidės paviršius paprastai dengiamas specialia plėvele arba dažomas.

Kodėl verta rinktis tūrines raides?

Tūrinės raidės – tai išskirtinis reklamos elementas galintis padėti jūsų verslui tapti pastebimesniam ne tik gatvėje, bet ir patalpų viduje. Šio tipo raidės yra gerai matomos iš toli, todėl gali greičiau pritraukti praeivių dėmesį. Tiek šviečiančios, tiek ir paprastos raidės padeda lengviau perskaityti jūsų pavadinimą ar reklamą, o taip pat atspindėti estetišką prekės ženklo pusę. Bene didžiausias pirvalumas, kurį gauna įmonės, nusprendę pasigaminti šio tipo raidžių iškabą – tai puikus būdas tiek esamiems, tiek ir būsimiems klientams geriau prisiminti jūsų prekės ženklą. Turite idomių iškabų idėjų? Tuomet susisiekite su mumis jau šiandien ir leiskite paversti jas akį traukiančia ir iš tolo pastebima iškaba!

Tūrinių raidžių galerija

https://apotheek247.com