Naujienu prenumerata

Archives
2014.10.14
Automobilių apklijavimas

Automobilių apklijavimas yra viena populiariausių išorinės reklamos formų. Tokia reklama yra santykinai pigesnė nei kita išorinė reklama ir pasiekia itin plačią auditoriją. Transporto apklijavimą verta rinktis nes:

  1. Kursite stilingą įmonės įvaizdį  ir būsite matomi didelei auditorijai.
  2. Vairuosite vienetinį išskirtinio dizaino automobilį, kuris padės Jums išsiskirti.
  3. Spalvą rinksitės iš daugiau nei 100 skirtingų spalvų.
  4. Apsaugosite automobilio kėbulo dažus nuo teršalų, UV spindulių, susibraižymo.
  5. Bet kada galėsite sugrąžinti buvusią automobilio išvaizdą tiesiog nulupdami plėvelę.

Mes naudojame tik profesionalias, aukštos kokybės ORACAL plėveles iš Vokietijos. Kuriame dizainą, galite rinktis nuo mažiausio lipduko iki viso automobilio apklijavimo. Plėvelių asortimentas:

1.Automobilinė plėvelė – puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminti PVC plėvelė su specialiais polimeriniais, nemigruojančiais plastifikatoriais ir UV stabilizatoriais, didžiausiu mastu užtikrinančiais atsparumą šviesai ir orui. Galima rinktis iš daugiau nei 100 spalvų. Papildomai siūloma matinė balta, juoda, taip pat ir permatoma plėvelė. Naudojama kai apklijuojamas didesnis automobilio plotas, išsitempia klijuojant ant išgaubto paviršiaus.

2.Laminuota automobilinė plėvelė – papildomai apsaugo nuo aplinkos poveikio, didesnis ilgaamžiškumas.

3.Ekonominė plėvelė – tai 45 atspalvių blizgi arba matinė PVC plėvelė. Naudojama, kai reklamos matmenys nedideli, taip pat tinka trumpalaikei reklamai.

4.Atšvaitinė plėvelė – šviesą atspindinti PVC plėvelė. Galima rinktis iš septynių blizgių arba matinių spalvų.

5.Tentinė plėvelė –  minkšta, matinė PVC plėvelė, kurios sudėtis papildyta dideliu kiekiu plastifikatorių, suteikiančių plėvelei ypatingą elastingumą.

6.Šerkšnas – PVC plėvelė, skirta stiklinių paviršių dekoravimui. Galima rinktis iš skirtingų spalvų paprasto arba „žėrinčio“ šerkšno.

AUTO PALETE