Reklaminių stendų gamyba

Domina reklaminių stendų gamyba, bet nežinote kur juos įsigyti? Manote, kad tai geras sprendimas, tačiau trūksta informacijos apie juos? Mūsų teikiamos paslaugos tai ne tik kokybiškų stendų gamyba. Taip pat galime padėti, siekiant gauti tam tikrus leidimus jų statymui. Jeigu norite savo verslą reklamuoti pasitelkiant šių stendų galimybes, tai pirmiausia turėtumėte žinoti, jog jie gali būti įvairių matmenų, tad net ir informacinio pobūdžio stendus ar iškabas galime pagaminti pagal visus Jūsų poreikius. Tad Jūsų nevaržo jokie apribojimai – galite drąsiai rinktis tai, ko Jums iš tikrųjų reikia.
Svarbu yra tai, kad mes užtikriname ne tik jų gaminimą Jums patogiu laiku, bet ir pristatymą į reikiamą vietą. Reklaminių stendų montavimas turi būti atliktas itin kruopščiai, todėl šiuos darbus patikime savo srities profesionalams, kurie per ilgus darbo metus yra sukaupę vertingą patirtį. Mūsų siūlomos paslaugos apima ne tik reklamą, bet ir informacijos skelbimą, tad visai nesvarbu kokiam tikslui Jums reikalingi stendai – jie bus pagaminti, pristatyti ir svarbiausia – sumontuoti pagal visus Jūsų poreikius, kad ir kokie jie būtų. Jeigu norite, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, neabejodami susisiekite su mumis ir mūsų pasiūlymas bus patraukliausias kokį tik Jums kada nors yra tekę girdėti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų siūlomi reklaminiai stendai

Galime pagaminti įvairaus dydžio reklaminius lauko stendus. Didelių matmenų reklaminiai stendai gali būti dvipusiai trikampio arba kvadrato formos, tai užtikrina, kad ant jų esanti informacija klientams bus matoma iš visų pusių ir net per didelį atstumą. Taip pat galime pasiūlyti įvairių matmenų ir dizaino pilonų, jie gali būti šviečiantys arba ne. Projektuojame, gaminame bei montuojame ir medinius stendus. Šie stendai yra pagaminti iš sertifikuotos medienos. Stogelio santvaros suprojektuotos pagal „MITEK” sistemą. Taip pat siūlome platų standartinių dydžių ir formų nuorodinių stendų pasirinkimą.

Mobilūs reklaminiai stendai

Siūlome įvairių mobilių reklaminių stendų, kuriuose galėsite ne tik paskelbti norimą informaciją, bet ir perkelti juos į Jums patinkančią vietą be didesnių pastangų. Populiariausi mobilūs stendai:

  • Roll up stendai. Šie stendai gaminami iš plastiko arba aliuminio, yra itin patvarūs ir lengvai pastatomi. Stendo plakatas yra ištraukiamas iš stovo, todėl nesilamdo. Tokio tipo stendai yra labai populiarūs dėl savo kompaktiškumo, patrauklios išvaizdos ir lengvo transportavimo. Roll up stendai puikiai tinkami naudoti parodose, konferencijose, pristatymuose ir seminaruose. Tai puikus būdas reklamuoti savo prekinį ženklą, gaminį ar siūlomas paslaugas.
  • Dvipusiai pastatomieji stendai. Tokio tipo stendai dažniausiai skirti reklamuoti mažmenines prekes ir paslaugas. Taip pat naudojami įvairiose parodose, prekybos vietose ar biuruose kaip mobili vidaus reklama. Paprastai dvipusius pastatomus stendus renkasi dėl nesudėtingo sumontavimo, transportavimo ir svarbiausia – jį galima pagaminti įvairaus dydžio ir formos.
  • Dvipusiai reklaminiai stendai su pakabinama informacine lenta. Lentos paviršius iš abiejų pusių padengtas magnetine danga, dėl to informacija gali būti tvirtinama magnetais arba užrašoma markeriu, kuris lengvai nusivalo. Taip pat siūlome mobilius brošiūrų stovus.

Click profilių sistemos reklaminių stendų gamyba

Galime pasiūlyti naujoviško dizaino click profilių sistemos stendus. Click profilių sistema leidžia lengvai keisti norimą informaciją, yra aukšos kokybės ir tinka lauko sąlygoms. Galite rinktis dekoratyvinius stovus su A3 arba A4 formato meniu, dvipusis reklaminis stendus Swing Pro su spyruoklėmis ir vienpusius reklaminius stendus.

Reklaminių stendų gamyba Kaune

Sužinoti daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas galite atvykę į mūsų ofisą Kaune, arba susisiekę su mumis telefono nr. +370 670 82888, arba el. Paštu info@jusuvizija.lt

Žemiau galite pateikti savo kontaktinę informaciją ir mūsų konsultantas susisieks su Jumis, kad atsakytų į visus Jums rūpimus klausimus dėl reklaminių stendų gamybos Kaune arba kituose miestuose.

 

Susisiekite dėl reklamos stendų