Reklama ant automobilio

Pagrindinė sėkmingo verslo dalis – tinkama reklama. Ji ne tik turi tiksliai atspindėti Jūsų veiklos sritį, tačiau būti aiškiai bei dažnai matoma. Juk tai pats geriausias būdas sudominti ir pritraukti klientus. Tik nepamanykite, kad siūlome Jums reklaminių skrajučių platinimą ar klijavimą ant stulpų miesto gatvėse (net jei tai ir yra efektyvu, deja, prieštarauja įstatymams). Tikrai ne, atėjo metas rinktis kur kas modernesnį būdą – tai reklama ant automobilio. Šis būdas, pristatyti visuomenei savo teikiamas paslaugas ar siūlomas prekes, jau pamėgtas daugelio tiek smulkių, tiek stambių verslininkų. O tokios reklamos teikiama nauda abejoti, ko gero, nedrįstų nė vienas. Juk tikrai visi gatvėje yra matę važiuojantį ar stovintį, reklama puoštą automobilį. Niekada negalite žinoti, kur ir kokiomis aplinkybėmis galite susidurti su nauju klientu ar būsimu partneriu, tad turite imtis visų įmanomų priemonių, kad būtumėte pastebėti.

Reklama ant automobilio ir mūsų galimybės

 

Reklama ant automobilio yra laikoma viena geriausių veiklos populiarinimo priemonių, kuriai yra išleidžiama itin mažai pinigų, todėl savo klientams galime pasiūlyti didžiulį šių paslaugų pasirinkimą, kuris galimas net ir turintiems didelių apimčių transportą. Mūsų teikiamos reklamos paslaugos pasižymi ne tik lipdukų klijavimu, bet ir jų gamyba bei projektavimu. Jeigu Jūs neturite aiškios vizijos kaip turėtų atrodyti Jūsų automobilis, tai šį darbą patikėkite mūsų specialistams – jie sukurs įdomią, išsamią, su reikalingomis spalvomis ir patraukliai informaciją pateikiančią klijuojamos reklamos kombinaciją, kurią matys vos ne kiekvienas žmogus, pro kurį pravažiuosite. Šiuo atveju, mes galime pasirūpinti visais Jūsų automobilio paruošimo darbais, tad Jums vargintis tikrai nereikės, nes visą darbą atliks mūsų profesionalai.

 

Kaip parenkama tinkama reklama ant automobilio?

 

Jei svarstote reklamos ant autobilio galimybę, Jums turbūt įdomu, kokiu būdu ši procedūra yra atliekama. Iš tiesų viskas vyksta nesudėtingai ir gana greitai. Žinoma, pirmiausia reikėtų susitarti, ką tiksliai norite reklamuoti (pačią įmonę ar tik kažkurią konkrečią sritį, teikiamą paslaugą) aptarti keletą smulkių, techninių klausimų. O tada jau galima pradėti darbus. Reklama ant automobilio – tai ant jo priklijuota speciali lipni plėvelė. Pastaroji gali būti įvairių spalvų, todėl darbus reikėtų pradėti nuo jos parinkimo. Be abejonės, dažniausiai spalva derinama prie įmonės, kuri ketina reklamuotis šiuo būdu, logotipo. Kita vertus taip yra ne visada. Jei esate indivudualios veiklos atstovas arba norite reklamuoti asmeniškai teikiamas paslaugas, taip pat galite rinktis reklamą ant automobilio. Tokiu atveju Jūsų nevaržo jokie spalvų ar formų apribojimai. Pasirinkus norimą reklamos spalvą derinamas jos turinys. Sprendiami su tekstu ir iliustracine medžiaga susiję klausimai. Tiksliai susitarus dėl šių dalykų, prasideda reklamos realizavimo etapas.

 

 

Kaip klijuojama reklama ant automobilio?

 

Reklamos realizavimas prasideda nuo plėvelės paruošimo. Parenkama pageidaujama jos spalva, nustatomi reikalingi matmenys. Netasiliekame nuo technologijų pažangos, todėl dirbame tik su modernia technika, kuri suteikia galimybę pasiūlyti Jums įvairaus dydžio reklamą ant automobilio (reklaminiai lipdukai gali būti ir labai smulkūs ir itin dideli). Kai jau turima reikalingo dydžio ir spalvų reklaminių lipdukų kompozicija, pradedama ruošti automobilį. Tai viena svarbiausių šio proceso dalių, nes tik ant tinkamai paruošto paviršiaus lipdukai gali būti kokybiškai priklijuoti ir laikytis ilgą laiką. Mūsų įmonėje dirbantys profesionalai puikiai išmano šio darbo specifiką, todėl Jums neteks nerimauti dėl šių ir kitų techninių dalykų.

 

Susisiekite dėl reklamos ant automobilio